Noclegi Zakopane, apartamenty w Zakopanem - Górski Dworek english
deutsch
Apartamenty Zakopane, nocleg w Zakopanem, pensjonaty - Góralski DworekAtrakcje - apartamenty do wynajęcia w górach, pensjonaty w ZakopanemGaleria - pensjonat Zakopane, pensjonaty w Zakopanem - Górski DworekCennik - Zakopane, noclegi w Zakopanem, ceny, apartamentyRezerwacja - nocleg w Zakopanem, Zakopane noclegiLokalizacja - Zakopane, Gubałówka, apartamenty, pensjonatZakopane Góralski Dworek - apartamenty do wynajęcia
Atrakcje - apartamenty do wynajęcia w górach, pensjonaty w Zakopanem Apartamenty do wynajęcia w górach
Położenie Górskiego Dworku 100 m od górnej stacji najbardziej nowoczesnego wyciągu w Zakopanem, a także obok deptaka spacerowego, stanowi dodatkową atrakcję i gwarantuje udany wypoczynek przez cały rok każdemu, bez względu na upodobania. Dobrze zagospodarowane stoki narciarskie z wieloma wyciągami, szkołą narciarską, wypożyczalnią sprzętu jak również liczne bary i restauracje, zachęcają do uprawiania sportów zimowych. Latem dużą popularnością cieszą się przejażdżki dorożkami, wycieczki rowerowe i piesze po grzbiecie Gubałówki oraz do pobliskich podhalańskich miejscowości, takich jak Ząb czy Witów.

Chociaż Górski Dworek znajduje się na szczycie Gubałówki, niezmotoryzowani mają zapewniony wygodny dojazd z centrum Zakopanego autobusami PKS lub kolejką linowo-terenową.
Honielnik
Karczma Honielnik